Miło jest nam poinformować, iż nasz Ośrodek dołączył do II edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "ZDROWI, BEZPIECZNI, KREATYWNI, AKTYWNI LOKALNIE". Zapraszamy do obserwacji naszych działań:)
W dniu 21 kwietnia 2026 roku mieliśmy przyjemność gościć naszych absolwentów, którzy z sentymentem wrócili do swojej szkoły. Spotkanie odbyło się w niezwykłej atmosferze, były wspomnienia, rozmowy z nauczycielami, spacer po starych, a teraz nowoczesnych salach lekcyjnych i korytarzach Mimo upływu lat wszyscy wciąż pamiętają tamten szkolny czasKochani! Wspaniale było zobaczyć Was ponownie Wasze odwiedziny sprawiły nam ogromną radość. Do zobaczenia!
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.