Z okazji Dnia Ziemi nasi uczniowie wzięli sprawy w swoje ręce!
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wykonały piękne prace plastyczne, sądziły kwiaty i krzewy![]()
oddawały plastikowe butelki do recyklingu
To była nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim lekcja troski o naszą PLANETĘ. Dziękujemy
naszym ekologom za ich wielkie serca!![]()





